РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21:10 Як фізичній особі поновити втрачений реєстраційний номер облікової картки платника податків
20:12 Рівненчани віддали в бюджет 4,2 мільярди гривень
18:23 Скільки податку на нерухомість сплатили рівняни у 2017?
17:35 Рівнянам покажуть "Дурня"
22:15 У Рівному змагалися ветерани спорту
17:00 У Сарнах невідомі підпалили вантажівку
22:10 На Рівненщині п'янка зі знайомими закінчилася грабежем
21:05 До Рівного приїде Михайло Саакашвілі
19:44 Не купуйте свинину без документів, бо чума — Рівненська облдержадміністрація
19:08 На Рівненщині школу перебудували у дитсадок: школярів возитимуть у сусіднє село
  Прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняту на території Рівненського парку культури та відпочинку земельну ділянку
15:10 25.10.13

Прокуратура Рівного, захищаючи інтереси держави, звернулася до суду з позовною заявою в особі Рівненської міської ради до ТзОВ "Ліоніс" про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки загальною площею 0,05 га, яка знаходиться на території парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка. Також у пред’явленому позові прокуратура міста вимагає знести літній майданчик на вказаній земельній ділянці та привести її у придатний для використання стан. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Рівне.


Підставою для прокурорського втручання стало те, що на території парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка службові особи ТзОВ "Ліоніс" самовільно, без належних правовстановлюючих документів використовували земельну ділянку, яка знаходиться в санітарно-захисній зоні інженерно-технічних комунікацій і перебуває в постійному користуванні державного комунального підприємства (далі — ДКП) "Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного". Розміщення на спірній землі літнього майданчика ТзОВ "Ліоніс" позбавило законного постійного користувача ДКП права на здійснення статутних цілей — задоволення культурних запитів населення, естетичне виховання, організацію відпочинку і дозвілля громадян, на що останні неодноразово висловлювали своє невдоволення, в тому числі й через засоби масової інформації.


Нагадаємо також, що прокуратурою Рівного за фактом самовільного зайняття земельної ділянки в зоні особливого режиму використання земель внесено 07.10.2013 відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України). У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

  Перегляньте також
12.09.17 Вимкнуть електропостачання у Рівному та Рівненському районі
11.09.17 По Рівному 17-річний юнак їздив п'яним і без водійських прав
10.09.17 На Рівненщині з інтернату втік неповнолітній, його розшукує поліція
10.09.17 Мешканці Рівненщини добровільно здали багнет-ніж та тротилову шашку
10.09.17 У Рівному через ремонт дороги перекриють рух транспорту