РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21:10 Як фізичній особі поновити втрачений реєстраційний номер облікової картки платника податків
20:12 Рівненчани віддали в бюджет 4,2 мільярди гривень
18:23 Скільки податку на нерухомість сплатили рівняни у 2017?
17:35 Рівнянам покажуть "Дурня"
22:15 У Рівному змагалися ветерани спорту
17:00 У Сарнах невідомі підпалили вантажівку
22:10 На Рівненщині п'янка зі знайомими закінчилася грабежем
21:05 До Рівного приїде Михайло Саакашвілі
19:44 Не купуйте свинину без документів, бо чума — Рівненська облдержадміністрація
19:08 На Рівненщині школу перебудували у дитсадок: школярів возитимуть у сусіднє село
  Рекордна кількість людей побажала скласти іспити на зайняття нотаріальною діяльністю
18:08 24.10.13

Відбулось чергове засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, на якому було розглянуто 280 подань Головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі про допуск до складання іспиту на зайняття нотаріальною діяльністю. Засідання Комісії тривало більше 6 годин. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.


Уперше, починаючи з моменту надання Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату повноважень по допуску осіб до зайняття нотаріальною діяльністю, на розгляд Комісії надійшла така велика кількість подань. До цього часу у складанні кваліфікаційних іспитів брали участь максимально 130-140 осіб.


Під час роботи Комісії кожне подання було детально вивчено та проаналізовано членами Комісії на відповідність поданих документів встановленим вимогам. Вперше сама Комісія безпосередньо вивчала документи, тоді як раніше вони опрацьовувались виключно в Департаменті нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу, який на сьогодні вже реорганізовано.


За результатами розгляду подань головних управлінь юстиції Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату одноголосно ухвалено рішення про допуск до складання кваліфікаційного іспиту 269 осіб та про відмову у допуску до складання цього іспиту 11 особам, у зв’язку з невідповідністю поданих ними документів встановленим вимогам.


Таким чином, уперше в історії функціонування нотаріату України у кваліфікаційному іспиті щодо допуску до зайняття нотаріальною діяльністю братимуть участь 269 осіб з усіх регіонів України. З метою забезпечення прозорого та чесного, на рівних умовах для всіх зацікавлених осіб доступу до професії нотаріуса на кваліфікаційний іспит будуть запрошені представники засобів масової інформації для незалежного, неупередженого та всебічного висвітлення процесу його проведення.

  Перегляньте також
12.09.17 Вимкнуть електропостачання у Рівному та Рівненському районі
11.09.17 По Рівному 17-річний юнак їздив п'яним і без водійських прав
10.09.17 На Рівненщині з інтернату втік неповнолітній, його розшукує поліція
10.09.17 Мешканці Рівненщини добровільно здали багнет-ніж та тротилову шашку
10.09.17 У Рівному через ремонт дороги перекриють рух транспорту