РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21:10 Як фізичній особі поновити втрачений реєстраційний номер облікової картки платника податків
20:12 Рівненчани віддали в бюджет 4,2 мільярди гривень
18:23 Скільки податку на нерухомість сплатили рівняни у 2017?
17:35 Рівнянам покажуть "Дурня"
22:15 У Рівному змагалися ветерани спорту
20:49 500 патронів у жіночому рюкзаку намагався відправити рівнянин маршрутним таксі: чоловіка затримано
18:02 На Рівненщині — 3 нових шкільних автобуси
17:00 У Сарнах невідомі підпалили вантажівку
16:20 Касир банку у Рівному викликала поліцію через фальшиві 100 доларів
15:50 На Рівненщині готовність служб до реагування на надзвичайні ситуації перевірили "вибухом" у готелі
  На Рівненщині готовність служб до реагування на надзвичайні ситуації перевірили "вибухом" у готелі
15:50 05.10.17

03 жовтня співробітники Головного управління ДСНС області провели у Зарічненському районі перевірку виконання заходів щодо приведення в готовність місцевої ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності.


Перевірка проходила за присутності голови районної державної адміністрації Анатолія Смаглюка. Під час заходу співробітники Головного управління Держслужби з НС області надали методичну допомогу керівникам об’єктів щодо порядку дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та вручили відповідну роз’яснювальну літературу та пам’ятки.


1.jpg


У ході роботи було перевірено плани цивільного захисту на особливий період та плани реагування на надзвичайні ситуації. З начальниками служб цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та керівниками потенційно-небезпечних об’єктів рятувальники провели заняття щодо порядку дій під час виникнення можливих надзвичайних ситуацій та проведення рятувальних і інших невідкладних робіт. Після цього шляхом практичного відпрацювання умовної ввідної було перевірено їх практичну готовність.


3.jpg


Так, за легендою тренувань у готелі «ЮНІСТЬ» внаслідок газозварювальних робіт стався вибух балону, що призвело до руйнування будівлі першого та другого поверху. Під завалами опинилася людина.


Окрім того, після вибуху в будівлі гуртожитку виникла пожежа. Адміністрація об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, організувала евакуацію мешканців готелю. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання оперативно ліквідували умовну пожежу, після чого відшукали під завалами потерпілого та передали лікарям швидкої медичної допомоги. В загальному у навчаннях взяли участь майже 70 працівників екстрених служб району та було задіяно 18 одиниць пожежно-рятувальної, спеціальної, інженерної та допоміжної техніки.


9.jpg


— Основною метою проведення практичного відпрацювання було налагодження тісної взаємодії між екстреними та аварійно-відновлювальними службами і владою Зарічненського району з організації  спільних дій з ліквідації наслідків умовного вибуху та пожежі. Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служб цивільного захисту району при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками, а саме головне - не допустить загибелі та травмування людей, — зазначив заступник начальника з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук.


За повідомленням ГУ ДСНС України у Рівненській області

  Перегляньте також
08.10.17 Як фізичній особі поновити втрачений реєстраційний номер облікової картки платника податків
06.10.17 Рівненчани віддали в бюджет 4,2 мільярди гривень
06.10.17 Скільки податку на нерухомість сплатили рівняни у 2017?
05.10.17 На Рівненщині — 3 нових шкільних автобуси
05.10.17 Касир банку у Рівному викликала поліцію через фальшиві 100 доларів