РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18:04 Від реєстрації бізнесу до роботи з контролерами: на Рівненщині запрацювала гаряча лінія для підприємців
17:17 "Нічний" тролейбус у Рівному припиняє рух
15:14 Через одеську трагедію перевірятимуть усі рівненські школи
14:01 Рівнян запрошують на культурно-мистецькі заходи (ПРОГРАМА)
20:47 Рівненсткі піротехніки знищили артснаряди та авіаційні бомби
19:21 Як стягнути аліменти з батька іноземця: на Рівненщині юстиція допомагає матері отримати грошову компенсацію з Польщі
18:08 Дубенському замку – 525 років
17:21 Рівненські патрульні допомогли бабусі розшукати 7-річного хлопчика
16:03 Рівненщина активізує співпрацю з Республікою Польща
15:11 Рівненським водіям: з 1 жовтня за містом потрібно вмикати фари вдень
  Прокурори змусили повернути двох жителів Рівненщини гроші за субсидію
16:33 30.09.17

Кримінальне переслідування змусило 2 жителів Острога відшкодувати бюджету кошти, які ті отримали в якості житлової субсидії. Прокурори стверджують, що житлова субсидія – не лише пільга, а й відповідальність.


— Згідно із вимогами законодавства субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому будинку людей, в тому числі фактично проживаючих у ньому осіб, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири, будинку, транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири, будинку чи автомобіля на суму, яка на дату купівлі чи оплати перевищує 50 тис грн, — роз'яснили у Здолбунівській місцевій прокуратурі Рівненської області.


Тому у місцевій прокуратурі перевірили Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради та знайшли двох жителів Острога, які з порушенням законодавства подали до соцзахисту підроблені документи. 


— Декларації про доходи і витрати осіб, що звернулися за призначення житлової субсидії, містили неправдиві відомості про придбане майно. У них підозрювані умисно не відобразили відомості про купівлю членами сім’ї за відповідний період дороговартісного майна: автомобілів. Такі протиправні дії сприяли безпідставному встановленню громадянам права на призначення житлової субсидії та призвели до надміру її виплати на загальну суму понад 10 тисяч гривень,— підсумувують прокурори. 


За даними фактами Острозьким ВП ГУНП в Рівненській області розпочато 2 кримінальних провадження, досудове розслідування та судовий розгляд у яких в стислі строки завершено, а майнова шкода, завдана бюджету, відшкодована у повному обсязі. 

  Перегляньте також
03.10.17 Від реєстрації бізнесу до роботи з контролерами: на Рівненщині запрацювала гаряча лінія для підприємців
03.10.17 "Нічний" тролейбус у Рівному припиняє рух
03.10.17 Через одеську трагедію перевірятимуть усі рівненські школи
02.10.17 Як стягнути аліменти з батька іноземця: на Рівненщині юстиція допомагає матері отримати грошову компенсацію з Польщі
02.10.17 Рівненські патрульні допомогли бабусі розшукати 7-річного хлопчика