РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18:04 Від реєстрації бізнесу до роботи з контролерами: на Рівненщині запрацювала гаряча лінія для підприємців
15:14 Через одеську трагедію перевірятимуть усі рівненські школи
13:00 Рівнян запрошують на "Само-ГОНКУ"
18:15 Поліція оголосила місячник добровільної здачі зброї
14:31 Рівнянам на замітку: продаж овочів і фруктів, вирощених на власній садибі, не оподатковується
22:00 Майновий конфлікт: рівненська юстиція помирили свекруху з невісткою і поселила їх в одній квартирі
20:05 У Рівному банкіру спалили будинок (ВІДЕО)
19:20 За 10 років на Рівненщині усиновлено більше чотирьохсот дітей
18:38 Рівненські рятувальники уже готуються обігрівати людей
17:45 На Рівненщині дітей, у яких згорів дитсадок, виховуватимуть у сільському клубі
  Рятувальники Рівненщини підбили підсумки роботи за 9 місяців
19:13 02.10.15

Під головуванням начальника ГУ ДСНС у Рівненській області Сергія Крука відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів Головного управління та районних і міських служб цивільного захисту. Учасники заходу обговорили основні питання службової діяльності Служби порятунку Рівненщини на протязі 9-ти місяців поточного року. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.


За словами очільника обласної Служби порятунку, протягом звітного періоду робота підрозділів Головного управління ДСНС була направлена на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зменшення їх негативного впливу, впровадження широкого комплексу заходів щодо захисту населення і територій, а також на оперативне реагування на надзвичайні події та пожежі з метою виконання завдань за призначенням. В ході засідання полковник служби цивільного захисту Сергій Крук окремо звернув увагу всіх присутніх керівників служб на питанні підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня цього року. «Вже сьогодні необхідно встановити тісну взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, органами внутрішніх справ задля вирішення всіх питань щодо гарантування пожежної безпеки на період проведення місцевих виборів», - зазначив начальник ГУ ДСНС області.


 


Серед інших питань, про які йшлося на підсумковій нараді – стан роботи щодо створення нових команд місцевої пожежної охорони, підготовка підрозділів до опалювального періоду, діяльність державних аварійно-рятувальних служб, обслуговування потенційно-небезпечних об’єктів, стан фінансування та матеріально-технічного забезпечення підрозділів Служби порятунку області, кадрове забезпечення та протидія корупції, робота з вимушено переміщеними громадянами тощо.


Про причини недоліків та стан їх усунення звітували керівники окремих районних підрозділів ГУ ДСНС. Підбиваючи підсумки наради, начальник Головного управління Сергій Крук озвучив основні завдання до кінця поточного року, поставлені керівництвом ДСНС України, серед яких першочерговим є забезпечення готовності органів та підрозділів цивільного захисту Рівненської області до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду, а саме: підготовка техніки та спорядження, уточнення розрахунків, удосконалення взаємодії з аварійними підрозділами інших органів влади, підготовка пунктів обігріву, пересувних електростанцій, а також власної бази до функціонування в зимовий період.

  Перегляньте також
12.09.17 Вимкнуть електропостачання у Рівному та Рівненському районі
11.09.17 По Рівному 17-річний юнак їздив п'яним і без водійських прав
10.09.17 На Рівненщині з інтернату втік неповнолітній, його розшукує поліція
10.09.17 Мешканці Рівненщини добровільно здали багнет-ніж та тротилову шашку
10.09.17 У Рівному через ремонт дороги перекриють рух транспорту