РІА Пілон

21:10 Рівненщина збирає фахівців туризму з усієї України
17:10 Аліменти на дитину: як жителям Рівненщини правильно оформити документи, щоб отримувати виплати
16:37 Митців Рівненщини запрошують до Словаччини на фестиваль
15:00 На Рівненщині сьогодні фестиваль: "Красносільські вітряки" поблизу старовинного млина влаштують гуляння
15:52 Патрульні Рівного попереджають про зростання штрафів за паркування на місцях для інвалідів
21:30 Житель Рівненщини зберігав удома п'ять гранат, які привіз із АТО
20:00 Рятувальники відкрили новий навчальний пункт для підготовки фахівців цивільного захисту (ВІДЕО)
19:21 Прокуратура подала позов, щоб визнати недійсною закупівлю пального через ProZorro
18:20 На Рівненщині грабіжник зґвалтував неповнолітню дівчину у її ж будинку
16:41 Зникнення у лісі: на Рівненщині загибувся чоловік
  За танці на візках – ще два золота у спортсменів Рівненщини
20:16 15.11.14

Пара Іван і Надія Сіваки в категорії «Дует 2» вибороли дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках. В змаганнях, що проходили в Польщі, взяли участь спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарату з 19 європейських країн. Саме пара з Рівненщини показала найкращі виступи латиноамериканського та європейського танців.

Друга рівненська пара Наталія Колесова - Андрій Товстий, яка змагалася в категорії «комбі» (один спортсмен на візку), посіла 4 місце.  У цій же категорії спортсмени Іван Сівак та Олеся Костак, а також Надія Сівак та Дмитро Чурчун завоювали сьомі сходинки. Усі пари займаються в «Інваспорті», їх тренує Владислава Костак. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Перегляньте також
22.09.17 OlympicLab знову в Рівному
22.09.17 У Рівному відбувся легкоатлетичний турнір присвячений пам’яті Віктора Завацького