РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13:00 Рівнян запрошують на "Само-ГОНКУ"
18:15 Поліція оголосила місячник добровільної здачі зброї
14:31 Рівнянам на замітку: продаж овочів і фруктів, вирощених на власній садибі, не оподатковується
18:40 Замкнуло кабель на на третьому енергоблоці РАЕС, — легенда навчань рятувальників
18:15 До Дня туризму відзначили кращих фахівців Рівненщини
17:10 Як вижити: рівненський пенсіонер у середньому отримує 1700 гривень на місяць
16:40 17 рівненських сумоїстів представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи
15:03 У всіх школах на Рівненщині перевірять вогнегасники
14:11 У мешканців Рівненщини вилучили патрони
13:30 Сьогодні у Рівному працюватимуть фахівці "Інституту серця" з Києва
  У Житомирі 4-річний хлопчик хотів потрапити на вулицю через балкон на третьому поверсі
20:18 31.10.14

4-річного Сашка на зовнішньому підвіконні третього поверху житомирської висотки побачили випадкові перехожі. На щастя, поряд опинилися і патрульні міліціонери, які й зняли дитину з вікна у квартирі, де у той час спав п’яний батько. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Житомирській області.


Людей, які з’юрмилися біля багатоповерхівки та щось викрикували, ще здалеку помітив піший наряд патрульної служби міліції. Правоохоронці пришвидшили крок  у напрямку зібрання, аби дізнатися, у чому справа. Як виявилося вже за хвилину, поспішали недарма. Від того, що показали їм люди, холонуло серце.


На третьому поверсі на балконі було відчинене вікно, а під ним ззовні, ухопившись за металевий утримувач мотузок для сушки білизни, на  виступі нижньої рами ледве стояв маленький хлопчик. Він розгублено посміхався переляканому натовпу.Відтак, не гаючи жодної секунди, правоохоронці забігли у під’їзд будинку і без труднощів знайшли необхідну квартиру. Виявилося, двері до неї були зачинені зсередини, тож жінка, яка проживає по-сусідству, як раз принесла інструменти, аби їх відчинити. Вже за декілька хвилин замок піддався, і правоохоронці кинулися у квартиру на балкон, за яким перебувала дитина. 


Хлопчика обережно підняли і повернули усередину кімнати. Зі слів врятованого патрульні дізналися, що його звати Сашком і йому 4 рочки. А до вікна поліз, бо дуже кортіло на прогулянку у двір. Мама кудись пішла, а татко зачинив двері.


Як на подив, тут же на дивані у квартирі безпробудним сном спав батько дитини, а також, як виявилося згодом, і його товариш. Спали тяжким нетверезим сном. Про це свідчили пусті пляшки з-під оковитої. 


Правоохоронці таки розбудили чоловіка і ще якийсь час намагалися достукатися до його свідомості, розповідаючи про те, як його син опинився за крок від біди. Горе-батько лише струснув хмільною головою. Міліціонери зателефонували Сашковій матері й сповістили її про пригоду. Вона пообіцялась бути якнайшвидше, проте з’явилася лише за півтори години.  Увесь цей час урятований хлопчик залюбки спілкувався з міліціонерами, з цікавістю розглядав службові радіостанції і спецзасоби.


У свою чергу, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського міськвідділу міліції розповіли, що ця сім’я неодноразово потрапляла у поле зору правоохоронців і перебуває на обліку у відповідній службі міськради. 


Нині вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дитини. Проте, куди важливіше, чи усвідомлять ці люди, що дитина з їхньої вини знаходилася за крок до непоправної трагедії, і чи відчують таки батьківську відповідальність за маленьке життя. Певне, це покаже час. Поки ж міліціонери взяли горе-батьків під особливо пильний нагляд. 

  Перегляньте також
01.10.17 Поліція оголосила місячник добровільної здачі зброї
01.10.17 Рівнянам на замітку: продаж овочів і фруктів, вирощених на власній садибі, не оподатковується
28.09.17 Замкнуло кабель на на третьому енергоблоці РАЕС, — легенда навчань рятувальників
28.09.17 До Дня туризму відзначили кращих фахівців Рівненщини
28.09.17 Як вижити: рівненський пенсіонер у середньому отримує 1700 гривень на місяць