РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21:10 Рівненщина збирає фахівців туризму з усієї України
20:10 Два рівненських виші отримали доступ до міжнародних баз даних
17:10 Аліменти на дитину: як жителям Рівненщини правильно оформити документи, щоб отримувати виплати
16:37 Митців Рівненщини запрошують до Словаччини на фестиваль
15:00 На Рівненщині сьогодні фестиваль: "Красносільські вітряки" поблизу старовинного млина влаштують гуляння
19:10 Шахраї грабують мешканців Рівненщини на тисячі гривень
18:02 Рівнян запрошують на пізню «лісову» прогулянку
17:19 Чоловік з Львівщини загинув під потягом на Рівненщині
15:52 Патрульні Рівного попереджають про зростання штрафів за паркування на місцях для інвалідів
15:50 На Рівненщині вантажівка насмерть збила пішохода
  У Рівному депутати "штурмували" казначейство
13:19 31.10.13

На минулій сесії Рівненської облради лідер фракції "Батьківщина" Михайло Кириллов пропонував депутатському корпусу підтримати його звернення до столичної влади з вимогою вплинути на ситуацію із заборгованістю проплат рахунків Держказначейством. Проте, воно не набрало необхідної кількості голосів. Тому, як каже депутат, він зі своїми партійними колегами вирішив занести його особисто в обласне управління казначейства. Проте, аби віддати його в руки уповноважених осіб, опозиціонерам довелось цілу годину стояти під дверима фінустанови. 


На годиннику 10 ранку, а під приміщенням Головного управління Державної казначейської служби України в Рівненській області зібралось декілька десятків мітингувальників. Це переважно представники міського та обласного осередку Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". З плакатами та прапорами люди скандували: "Казначейство, віддай гроші". Адже завітали вони до фінансового управління, аби вручити його очільнику звернення стосовно ситуації із затримкою проплат рахунків Держказначейстом.


Михайло Кириллов, депутат Рівненської облради, голова фракції "Батьківщина":


- Якщо брати місто Рівне, то на сьогоднішній день є заборгованість у 12 мільйонів. Є делеговані повноваження, за якими заборгованість 39 мільйонів гривень. Якщо брати в розрізі усіх міст та районів, то там також є заборгованість. 


Проте, не змогли депутати зі своїми зверненнями переступити навіть через поріг обласного казначейства. На заваді стали зачинені двері. Враховуючи те, що робочий день вже розпочався, а за зачиненими дверима окрім охорони знаходились і відвідувачі казначейства, депутати зробили висновок про те, що двері перед ними зачинили навмисно.


Михайло Кириллов, депутат Рівненської облради, голова фракції "Батьківщина" в обласній раді:


- На сьогоднішній день це є грубе порушення. По-перше, закон про статус депутатів місцевих рад передбачає, що ми маємо право прийти в будь-яку установу і нас мають принаймні вислухати. А нас просто не пускають в цю будівлю.


Для відвідувачів з особливими потребами на дверях казначейства є спецдзвінок, проте і він не спрацював. Депутатам довелось чекати приїзду правоохоронців, які стали посередниками в переговорах двох сторін. Зрештою міліція вмовила заступника начальника обласного казначейства вийти до людей та забрати депутатські звернення. Проте, останні обурені тим, що зібравши мирний мітинг їм довелось лише за допомогою міліції спілкуватись з представниками казначейства. Вони пообіцяли звернутися до правоохоронних органів та винести пропозицію щодо скликання позачергової сесії обласної ради, аби розглянути питання звільнення керівництва казначейства Рівненщини.


  Перегляньте також
12.09.17 Вимкнуть електропостачання у Рівному та Рівненському районі
11.09.17 По Рівному 17-річний юнак їздив п'яним і без водійських прав
10.09.17 На Рівненщині з інтернату втік неповнолітній, його розшукує поліція
10.09.17 Мешканці Рівненщини добровільно здали багнет-ніж та тротилову шашку
10.09.17 У Рівному через ремонт дороги перекриють рух транспорту