РІА Пілон  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19:00 Вибухотехніки, кінологи, патрульні поліцейські та рятувальники продемонстрували рівненським школярам свою техніку
16:30 У Рівному правопорушник «грався в доганялки» з патрульними
16:15 У Рівному офіцери охоче займаються фізичною підготовкою
21:00 У Рівному піраміди - для пасажирів
20:00 Рівненська молодь завітала в гості до рятувальників
17:40 Молода вишивальниця з Рівненщини отримуватиме президентську стипендію
17:00 Спортсменка Юлія Бороденко у Рівне повернулася з «золотом»
14:45 Плавець із Рівненщини поїде в Будапешт
19:40 У Рівному стартував "Автоспідвей-2017"
17:20 У Рівному «самогонщик» притягнутий до відповідальності
  Політика
Понад 3,6 мільярда гривень податкових платежів надійшло до зведеного бюджету держави від платників Рівненщини
17:10 04.11.16
Платники податків Рівненщини за 10 місяців цього року забезпечили надходження до бюджетів усіх рівнів в сумі 3 млрд. 667 млн. грн., що більше за минулорічні показники на 1,04  мільярди гривень.  Про це повідомив виконуючий обов’язки   начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.
Як поінформував посадовець ГУ ДФС в області, до загального фонду державного бюджету...
Рівненщина – в лідерах серед регіонів за числом сформованих громад
00:23 02.11.16
Так, в області утворено 20 ОТГ, у чотирнадцяти з яких проведено перші місцеві вибори. Ще в 4 вибори призначені на грудень місяць. Водночас 5 громад з початку цього року мають прямі бюджетні відносини. З таким результатом Рівненщина посіла 8 місце серед регіонів України. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Загалом перспективним планом передбачено створення на Рівненщині 61 ОТГ. Про це...
Депутати Рівненської обласної ради закликають не економити на студентах
17:11 27.10.16
На засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики депутати підтримали Звернення до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення видатків на виплату стипендій для студентів вищих навчальних закладів у Державному бюджеті України на 2017 рік, запропоноване заступником голови Рівненської обласної ради Олексієм Бучинським. Обласні обранці рекомендували Миколі Драганчуку винести...
Рівненщина та Луганщина стали офіційними партнерами
23:22 26.10.16
Під Меморандумом про налагодження партнерських відносин і співпраці між Рівненщиною та Луганщиною  поставили свої підписи голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Офіційне підписання відбулося в місті Сєвєродонецьк. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
У Меморандумі, зокрема, йдеться про сприяння обміну...
Олексій Муляренко відновлює міжнародні зв’язки Рівненщини
23:21 12.10.16
Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко відновлює міжнародні контакти Рівненської області. Так, минулого тижня Олексій Муляренко перебував у відрядженні в Азербайджанській Республіці, де взяв участь у низці офіційних заходів та зустрічей. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
«Рівненська область за останні роки підписала низку міжнародних угод та...
Питання децентралізації знову набуло актуальності у Сарнах
13:24 21.09.16
Питання об’єднання громад у Сарненському районі на Рівненщині знову набуло актуальності. Згідно перспективного плану там має бути створено 4 ОТГ. Наразі вже майже рік успішно живе лише одна – Клесівська громада. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Аби стимулювати інших до об’єднання, на Сарненщину завітали  консультанти проекту Пульс в рамках «...
Влада в Рівненській області стає Prozorro’ю
22:30 17.09.16
З 19 вересня розпочинається цикл семінарів для розпорядників бюджетних коштів, які перебувають у сфері управління Рівненської ОДА. Про це повідомила пре-служба Рівненської ОДА.
Особливий акцент – на практичних заняттях застосування законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема в системі  Prozorro. Таким чином, Рівненщина однією з перших долучається до проведення відповідних...
На Рівненщині домовилися про розширення співпраці з поляками
14:32 16.06.16
Про розширення економічного і культурного співробітництва йшлося під час зустрічі керівників Рівненського району з представниками Пйотрковського повіту Лодзького воєводства, що в Польщі. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук розповів членам польської делегації про економічний та соціально-культурний потенціал району. Зокрема, він...
Володимир Гройсман відзначив Рівненську область на засіданні Уряду
12:38 14.05.16
Рівненщина – серед кращих у підготовці проектів, що реалізовуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Питання затвердження переліку інвестиційних проектів регіонального розвитку, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2016 році, розглядалося на засіданні Уряду.
«Таких об'єктів – лікарні, школи,...
Перший заступник голови Рівненської ОДА представив нового керівника Демидівщини
01:16 10.05.16
Перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський представив нового голову Демидівської РДА – Богдана Левшенюка. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
«Для Демидівщини це людина не нова. Богдан Миколайович працював на посаді першого заступника, виконував обов’язки голови адміністрації. Він добре обізнаний із районом, його потребами та...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16